muzische dagen

Onze school had het geluk om te mogen samenwerken met de zes laatstejaarsstudenten van de hogeschool Vives. Ze organiseerden twee muzische dagen voor onze leerlingen waarbij ze hoofdzakelijk werkten met karton.

Op maandag mochten we genieten van een toneelstuk gebracht door de studenten. In de namiddag gingen de leerlingen in groepjes aan de slag tijdens verschillende workshops. Op dinsdagvoormiddag stonden er nog enkele workshops op het programma. Op die manier maakten de leerlingen kennis met drama, muziek, woord, bewegingsexpressie, … .

Na de workshops konden de leerlingen zelf kiezen met welk atelier ze de muzische dagen wilden afsluiten.

Directieteam

directie2.jpg

 

 

Inge Versavel - Gsm: 0476 90 81 23
info@paletbrugge.be

Sarien Hellebuyck - Gsm: 0477 44 19 33
groenestraatbrugge@gmail.com
 info@basisschoolsintjozef.be

JoomShaper